Dołącz do nas 
nasi patroni:
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

Instytut Filozofii

Uniwersytet Warszawski

patron medialny

Projekt jest finansowany przez m. st. Warszawa w ramach programu Aktywna Warszawska Młodzież.

Czym jest Uknow?

Jesteśmy projektem społecznym w ramach Zwolnionych z Teorii. Chcemy pomóc młodym ludziom w wyborze najlepszej dla nich uczelni. Platforma anduknow.com skupia materiały promocyjne różnych uniwersytetów. Dzięki systemowi wyszukiwania możesz bez problemu znaleźć kierunek, który Cię interesuje. Dlatego…

 

wybierz mądrze z Uknow!

Zespół

Nasz zespół współtworzą uczniowie z aż czterech warszawskich liceów, Kochanowskiego, Batorego, Żmichowskiej i Władysława IV. Nena Deskur jest naszym specjalistą od marketingu. Jan Molski zajmuje się platformą i pozyskaniem partnerów projektu, jest też pomysłodawcą. Karol Bojke i Marysia Adamska koordynowali wydarzenie Uknow Talks. Julia Różycka przeprowadziła wywiady z naszymi gośćmi. Ola Zabrocka pomogła z dystrybucją i drukiem plakatów, naklejek i uśmiechu. Ania Sot oraz Aleksandra Kożuszek były odpowiedzialne za miłą atmosferę na naszym wydarzeniu!

Uknow Talks to wywiady z pasjonującymi osobami ze świata biznesu, kultury, sztuki, start-up.  Wydarzenie odbyło się 23 marca 2019r. o 16:00, na Łowickiej 21.

Nie martw się, jeśli nie było Cię na pierwszym wydarzeniu.  

Będziemy organizować kolejne konferencje i panele dyskusyjne. Polub naszą stronę na Facebook i nie przegap kolejnych wydarzeń.