Dołącz do nas 
nasi patroni:
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

Instytut Filozofii

Uniwersytet Warszawski

patron medialny

Projekt jest finansowany przez m. st. Warszawa w ramach programu Aktywna Warszawska Młodzież.

  • UKNOW

Konferencja Uknow Talks to wywiady z niesamowitymi gośćmi.  Czy można zostać reżyserem swojego życia? Czy start-up jest dla Ciebie? Jak zdobyć popularność? W jaki sposób pogodzić życie rodzinne z zawodowym?  Z czym wiąże się rozpoczęcie działalności na Youtube? Jak przemawiać, żeby przychodziły tłumy?

Przyjdź i poznaj odpowiedzi na te pytania!

sobota 23 marca 2019

Łowicka 21 o16:00

KWIAT JABŁONI

Rodzeństwo Kasia i Jacek Sienkiewicz na YouTube mają miliony wyświetleń. Chwilę temu wydali pierwszą płytę pt. "Niemożliwe". Niesamowite teksy w połączeniu ze świetnym brzmieniem mandoliny i klawiszy przenoszą do innego świata.

BARTOSZ KWIATEK

Dziennikarz Polsat News. W 2012 roku otrzymał nagrodę "Sukces roku" w kategorii dziennikarstwo edukacyjno-społeczne. Jak podążać za marzeniami? Co jest najważniejsze w pracy dziennikarza? Jak zostać dziennikarzem i z czym to się wiąże? 

DOROTA CZEKAJ

Współzałożycielka, fundatorka i wiceprezeska zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, współzałożycielka Funduszu Inwestycyjnego Black Swan. Przenosi na platformę organizacji non-profit oraz biznesu doświadczenia 20 letniej pracy menedżerskiej w korporacji. Z sukcesem wprowadzała na rynek polski marki kosmetyczne budując ich silną pozycję. Obecnie dzieli się doświadczeniem jako niezależny konsultant. Otwarta i wrażliwa na potrzeby innych, chętnie angażuje się w działania charytatywne. Z wykształcenia prawnik, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, uzyskała dyplom typu MBA programu Copernic na francuskich uczelniach m.in. Institut d’Etudes Politiques (Science Po) i Ecole de Mines de Paris. Matka 4 dzieci, docenia także rozwój i edukację poprzez zdrowy, aktywny styl życia i sport.

MARCIN BIELAWSKI

Społecznik, start-upowiec, operator kamery. Twórca start-upu Kosynier, nagrodzonego na targach innowacji iENA producenta designerskiego roweru elektrycznego. Pochodzi z niewielkiej miejscowości. W wieku 17 lat zorganizował tam wydarzenie na którym jedną z atrakcji był koncert PAWŁA KUKIZA. Ambitny i skromy. Jednym słowem niesamowity gość.

RADOSŁAW GAJDA I NATALIA SZCZEŚNIAK

Autorzy wideo bloga "Architecture is a Good Idea".  Na Youtube osiągają wielkie zasięgi. Miliony wyświetleń. Setki ludzi na wykładach. Autorzy książki "Archistorie". Radosław Gajda jest wykładowcą akademickim, architektem, projektantem wnętrz i twórcą publikacji. AIAGI powstało już w 2007r. czyli 2 lata po uploadzie pierwszego filmu do serwisu Youtube!!!